Tworzenie stron www i sklepów internetowych

Twoja Strona to Twój zysk

Tworzenie Stron WWW i sklepów internetowych

Masz pomysł na biznes? Założyłeś własną działalność i chcesz, by dowiedzieli się o Tobie klienci? W MediaPilot oferujemy stworzenie od podstaw nowoczesnych i przyjaznych dla użytkownika stron www i sklepów internetowych. Pracujemy z wykorzystaniem znanych platform, takich jak WordPress oraz PrestaShop. Powierz nam pracę nad swoją stroną!

Strona dostosowana do działalności

Przygotujemy dla Ciebie zarówno prostą wizytówkę, jak i zaawansowany system CMS do sprzedaży w internecie – dopracowany również pod względem wizualnym.

Responsywność

Troszczymy się o to, by strona WWW wyświetlała się równie dobrze na urządzeniach mobilnych, z których korzysta obecnie zdecydowana większość użytkowników.

Analityka

Połączymy Twoją stronę z najważniejszymi narzędziami do analizy ruchu, co pozwoli od samego początku pracować nad poprawą statystyk.

Treść

Stworzymy wysokiej jakości treści na Twoją stronę, bo dobry content to absolutna podstawa, jeśli chcesz dotrzeć do odbiorców i zająć wysoką pozycję w rankingach.

Optymalizacja SEO

Liczy się nie tylko design, wobec tego zadbamy o to, aby Twoja strona była także zgodna z najnowszymi standardami pozycjonowania.

Przydatne funkcje

Uwzględniając charakter Twojej działalności, dopasujemy stronę pod kątem użyteczności, łącząc ją z najważniejszymi funkcjami, które ułatwią prowadzenie biznesu.

Dlaczego warto powierzyć nam stworzenie strony WWW?

Zaoszczędzisz czas – wdrażamy rozwiązania, które zoptymalizują Twój czas poświęcony na obsługę firmy, np. poprzez połączenie sklepu internetowego z hurtownią.
Otrzymasz pełne wsparcie techniczne – nasza pomoc nie kończy się na oddaniu gotowego projektu. Także później możesz liczyć na wskazówki i opiekę nad stroną.
Zwiększysz zyski – dobrze wykonany sklep internetowy to absolutna podstawa. Wspólnie zbudujemy Twoją markę i powiększymy liczbę klientów.

Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my się tym zajmiemy!

Masz Pytania?

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-261, Częstochowa

667-019-312