Strony www i sklepy internetowe

W dzisiejszych czasach strona internetowa firmy jest nieodłącznym elementem. Już ponad 80% osób poszukuje produktów i usług właśnie w Internecie. Jeśli Twoja firma nie posiada strony www, nikt w Internecie się o niej nie dowie. Podobnie jest ze sklepami internetowymi. Ponad 55% Polaków robi zakupy w Internecie. Tak jest prościej, szybciej i wygodnieJ. Dlatego pozwól, że zajmiemy się stworzeniem Twojej strony www lub sklepu internetowego.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z nami?

Oszczędzasz czas

Połączenie sklepu internetowego z hurtownią eliminuje potrzebę sprowadzania produktów do sklepu. Produkty bowiem wysyłane są bezpośrednio z hurtowni. Ponadto powierzając nam prowadzenie strony internetowej masz czas na inne ważne zadania.

Zwiększasz zyski

Profesjonalna i zoptymalizowana strona internetowa lub sklep pomogą Ci zdobywać potencjalnych klientów. Zwiększą też rozpoznawalność Twojej marki – nie tylko w Twoim mieście, ale i w całej Polsce.

Otrzymujesz wsparcie techniczne

Jeśli nie chcesz zatrudniać programisty czy innej osoby do konfiguracji domeny czy instalacji dodatkowych wtyczek, chętnie zrobimy to za Ciebie. Pomożemy Ci dokonać wszelkich koniecznych ustawień i konfiguracji.

Oszczędzasz pieniądze

Sklep internetowy jest dużo bardziej opłacalny niż stacjonarny. Nie musisz płacić za wynajem lokalu czy dużą liczbę pracowników.

Co oferujemy?

Dobór rodzaju strony do prowadzonej działalności

Do wyboru masz prostą wizytówkę oraz system CMS. Wybór zależy przede wszystkim od tego, jak wiele zmienia się na Twojej stronie, jak duża jest Twoja firma, czy w jakiej branży działasz.

Tworzenie treści

Google docenia strony, które są regularnie aktualizowane i na których co jakiś czas pojawiają się nowe treści. Jeśli nie masz czasu, by zajmować się swoją stroną, chętnie zrobimy to za Ciebie. Zajmujemy się tworzeniem artykułów blogowych, poradników czy innych specjalistycznych tekstów.

Responsywność

Tworzymy sklepy i strony internetowe, które dostosowane są do wyświetlania na wszystkich urządzeniach. Dzięki temu nie ominie Cię szansa na znalezienie klientów wśród mobilnych użytkowników Internetu.

Optymalizacja pod kątem SEO

Nawet najlepsza pod względem wizualnym strona nie przyniesie Ci wielu klientów, jeśli nie będzie zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google. Na optymalizację składa się wiele czynników. Nie tylko dobór odpowiednich słów kluczowych, ale także przyjazne linki, opisy meta czy formatowanie. Od lat zajmujemy się optymalizacją, dlatego wiemy, co zrobić, by Twoja strona pojawiła się w wynikach wyszukiwania.

Analityka

Analiza tego, co dzieje się na Twojej stronie, kto na nią wchodzi i jakie działania wykonuje, pomoże Ci rozwijać i ulepszać witrynę. Nie tylko podepniemy pod Twoją stronę przydatne narzędzia analityczne, ale także pokażemy, jak z nich korzystać i jak interpretować wyniki.

Dobór odpowiednich funkcjonalności

W przypadku sklepów internetowych istotne są wszelkie dodatkowe funkcjonalności, takie jak połączenie z magazynem, system płatności, integracja z Allegro czy portalami społecznościowymi. Oczywiście wybór konkretnych funkcji zależy od Twoich oczekiwań i rodzaju działalności.
Call Now ButtonZadzwoń teraz