Najlepsze narzędzia do analizy SEO/SEM

By dokonać odpowiedniej analizy danych ze strony internetowej, potrzebujemy skutecznych narzędzi do ich gromadzenia. Jednak nie wystarczy pierwsze lepsze oprogramowanie. Musi być ono dopasowane do naszych celów biznesowych. Od tego, jakie dane interesują nas najbardziej zależy to, jakie narzędzia wybierzemy. W przeciwnym razie możemy stracić czas i pieniądze, wertując zupełnie niepotrzebne nam statystyki. Przedstawiamy Ci 5 wybranych narzędzi, które pomogą Twojej firmie w analizie SEO/SEM.(więcej…)

Czytaj więcej...

SEO – wprowadzenie do tematu

Jeśli chcemy, by nasza strona czy sklep internetowy zaistniał w sieci, znajomość pojęć związanych z marketingiem internetowym jest niezbędna. Jednym z ważniejszych terminów w tej sferze jest oczywiście SEO, czyli optymalizacja witryn pod kątem wyszukiwarek internetowych. Na czym to polega? Czy jesteśmy w stanie sami zoptymalizować naszą stronę, by uzyskała lepszą pozycję w wyszukiwarce? (więcej…)

Czytaj więcej...

Search Console – czym jest?

Osoby zajmujące się marketingiem internetowym korzystają z wielu narzędzi, które wspomagają proces optymalizacji strony internetowej czy testowanie jej szybkości. Nie zawsze musimy używać wyłącznie płatnych narzędzi, bowiem niekiedy te darmowe odznaczają się dużo większą funkcjonalnością. Takie właśnie jest Google Search Console. (więcej…)

Czytaj więcej...

Klucz do dobrego pozycjonowania strony

Jak zwiększyć licznik odwiedzin naszej strony? Kluczem do sukcesu jest odpowiednie jej pozycjonowanie, czyli wszystkie działania, których celem jest osiągniecie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Aby wiedzieć, jak się za to wziąć, warto wspomnieć, jak w ogóle działają algorytmy wyszukiwarek. Ta wiedza pozwoli nam ulepszyć to, co najważniejsze. (więcej…)

Czytaj więcej...
Call Now ButtonZadzwoń teraz