Pozycjonowanie

Profesjonalne działania SEO

Pozycjonowanie

Chcesz trafić na pierwszą stronę wyszukiwania w Google i tym samym zwiększyć ruch na stronie? Jesteś we właściwym miejscu – w MediaPilot oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pozycjonowania SEO, które podniosą Twoją pozycję w wyszukiwarce. Realizujemy wszechstronne działania on-site i off-site, które zwiększą widoczność Twojej witryny.

Optymalizacja techniczna

Powierzając nam opiekę nad swoim serwisem, możesz być pewien, że zostanie zaktualizowany zgodnie z najnowszymi standardami pozycjonowania SEO.

Analityka

Korzystając z dostępnych narzędzi, przeanalizujemy ruch z Twojej strony i dokładnie wskażemy, co zmienić, by poprawić jej wyniki w wyszukiwarkach.

Content

Stworzymy wysokiej jakości treści na potrzeby Twojej witryny, by zwiększyć liczbę odbiorców i zadbać o serwis pod kątem merytorycznym.

Linkbuilding

Pozyskamy wartościowe linki z zewnętrznych źródeł, co zwiększy wiarygodność Twojej witryny i wpłynie na wygenerowanie większego ruchu.

Social media

Zaopiekujemy się Twoimi profilami na Facebooku i Instagramie, by przyciągały odbiorców i jednocześnie zwiększały widoczność witryny w sieci.

Kampanie reklamowe

Przygotujemy skuteczne reklamy w Google oraz w mediach społecznościowych, co pozwoli na pozyskanie nowych klientów i zwiększenie wyników sprzedaży.

Na co możesz liczyć w ramach naszych działań?

● Bieżące raportowanie wyników pozycjonowania.
● Regularne konsultacje i opracowywanie strategii marketingowej.
● Kompleksową opiekę nad serwisem pod kątem treści i UX.
● Dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów.
● Poprawę widoczności w wyszukiwarce Google.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami!

Masz Pytania?

Kontakt

al. Armii Krajowej 38/3
42-261, Częstochowa

667-019-312