Tak, na zlecenie klienta prowadzimy zarówno kampanie reklamowe, jak i strony na portalach Facebook oraz Google Plus w sposób bieżący. Treści na portalach są zawsze zgodne z polityką danej firmy.

Minimum 12 miesięcy. Po tym czasie jednak nie usuwamy artykułu. Jeżeli z jakiegoś powodu artykuł „zniknie” z serwisu, to na koszt naszej firmy, jest przywracany.

Tak, w zależności od umowy klient może weryfikować treść zanim zostanie ona opublikowana, a następnie może weryfikować publikację. Wszystko to dzieje się dzięki panelowi, do którego klient ma także dostęp.

Serwisy, które są przez nas wydawane mają różnorodną tematykę. Posiadamy serwisy dotyczące takich tematów, jak: lifestyle, moda, medycyna, zdrowie, motoryzacja, technika, itp. Artykuły są publikowane na serwisach zgodnych poz względem poruszanego tematu.

Słowa kluczowe i linki są ustalane na początku negocjacji z klientem. Frazy są tak dobierane, by strona jak najlepiej pozycjonowała się w wyszukiwarce, a linki tak, by generować ruch na określonej stronie czy sklepie internetowym. W następnej fazie strona jest monitorowana pod kątem wysokopozycjonujących się fraz i to przekłada się na pisane artykuły.

Prowadzimy własny panel, dzięki któremu zarówno my, jak i nasi klienci mogą dodawać artykuły, weryfikować je i zgłaszać ewentualne reklamacje. Wszystkie teksty są podzielone na właściwe projekty, a zatem w prosty sposób można mieć dostęp do wszystkich zleceń.

Artykuły są najpierw weryfikowane pod względem poprawności, poziomu merytorycznego, linkowania i SEO, a następnie publikowane w ciągu trzech dni od dnia weryfikacji. Teksty publikowane są na wewnętrznych serwisach prowadzonych przez MediaPilot oraz zewnętrznych.

Piszemy artykuły niespecjalistyczne przeznaczone głównie pod link building, a także artykuły specjalistyczne i eksperckie.

Artykuł jest pisany od 3 do 7 dni. W zależności od długości i poziomu trudności artykułu, taki jest też czas realizacji.